Zerafetin Akdeniz
büyüsüyle buluştuğu yer

Cesars
Belek

Tarihin ve modernliğin kusursuz bir şekilde bir arada var olduğu pitoresk bir cennette yer alan Cesars Belek, zamansız lüks ve rahatlığın simgesi olarak duruyor. Görkemli sığınağımıza adım attığınızda, olağanüstü bir deneyim yaratmak için her ayrıntının titizlikle işlendiği, sıradanlığın ötesine geçen bir yolculuğa çıkıyorsunuz.
Otel Seçiniz
Cesars
Giriş
19 Jun 24
Çıkış
26 Jun 24
Misafir Sayısı
Yetişkin:
2
Çocuk:
0
2 Yetişkin

Odalarımız

Cesars Belek'te, konaklamanızı unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için tasarlanmış, zarif bir şekilde döşenmiş oda ve süit seçenekleri sunuyoruz.
STANDARD ROOM LAND VIEW

Standart Oda

Standart Odalarımız, 25 m² büyüklüğünde ve modern olanaklarla donatılmıştır. Odalarımız kara ve deniz manzaralıdır.
Villa Family Room

Villa Aile Odası

Villa Aile Odalarımız, 35 m² büyüklüğünde ve modern olanaklarla donatılmıştır. Tüm odalarımız bahçe manzaralıdır.
FAMILY SUITE

Aile Suiti

Aile Suitlerimiz, 50 m² büyüklüğünde, iki odalıdır ve modern olanaklarla donatılmıştır. Odalarımız orman ve deniz manzaralıdır.
King Suite

Kral Dairesi

Kral Dairelerimiz, 95 m² büyüklüğünde, iki odalıdır ve modern olanaklarla donatılmıştır. Odalarımız orman ve deniz manzaralıdır.

Restoranlar ve Barlar

belek_restaurants
Bir Gastronomik
Senfoni

Cesars Belek
Restoranlar

Sizi Cesars Belek’in enfes yemek deneyimleriyle tanıştırırken eşi benzeri olmayan bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyoruz. Restoranlarımız yemek yiyebileceğiniz yerlerden çok daha fazlasıdır; sizi her yemeğin özenle hazırlandığı bir lezzet şölenine davet ediyoruz.

Burada yetenekli şeflerimiz hem Türk geleneklerinden hem de dünya mutfaklarından ilham alarak duyulara hitap eden bir menü oluşturuyor.

belek_bars
Her Yudumda Zarafet

Cesars Belek Barlar

Cesars Belek’in barlarında kendinizi enfes lezzetlerin, ambiyansın ve rahatlığın dünyasına bırakın. Barlarımızın her biri başlı başına bir destinasyondur; duyularınızı harekete geçiren ve her yudumu unutulmaz bir deneyime dönüştüren duyusal bir yolculuk sağlamak için titizlikle tasarlanmıştır.

Cesars Belek’in barlarında bize katılın ve her içeceğin ustalıkla hazırlanmış bir başyapıt olduğu, her anın bağlantı kurmak için bir fırsat olduğu ve her ziyaretin değerli bir anıya dönüştüğü bir yolculuğa çıkın.

belek_video_bg

Aktiviteler

Spa

Yenilenen Spa & Wellness merkezimizle tatiliniz boyunca geleneksel Türk hamamında kese ve köpük ile cildinizi gençleştirebilirsiniz. Spamızdaki farklı masajlar ile tatil dönüşünde canlı ve dinamik bir görünüme sahip olacaksınız.

Bize Ulaşın

Cesars'daki konaklamanızın her açıdan kusursuz olmasını sağlamak için mümkün olan her şekilde size yardımcı olmak için buradayız. Herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya rezervasyon yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Adres: Çamlık Mah. Kongre Cad. B-Blok No:22/A İleribaşı Mevkii, Belek, Antalya