Başarıyla huzurun buluştuğu yer

Toplantı & Konferans

Cesars Side'nin toplantı ve konferans olanaklarıyla iş etkinliklerinizi ve özel toplantılarınızı zenginleştirin. Mekanlarımız teknolojiyi işlevsellikle birleştirerek verimli toplantılar ve unutulmaz kutlamalar için ideal ortamı sağlar.
Otel Seçiniz
Cesars
Giriş
19 Jun 24
Çıkış
26 Jun 24
Misafir Sayısı
Yetişkin:
2
Çocuk:
0
2 Yetişkin
Cennette İş

Toplantı &
Konferans

Kurumsal etkinliklerinizi ve konferanslarınızı Cesars Side’nin seçkin olanaklarıyla zenginleştirin. Toplantı ve konferans alanlarımız, şıklık ve işlevselliğin mükemmel bir karışımını sunarak iş toplantılarınızın yalnızca üretken değil, aynı zamanda unutulmaz olmasını da sağlar. Cesars Side, ileri teknolojisi ve kusursuz hizmetiyle başarılı toplantı ve konferanslar için ideal bir ortam sunuyor. Cesars Side’nin güzel ortamında iş ile keyfi birleştirin.

Toplantı odaları

Toplantılarınızı başarıyla gerçekleştirmek için tasarlanmış modern ve işlevsel toplantı odalarımızda, her detay düşünülerek sizin ve ekibinizin ihtiyaçlarına uygun ortamlar sağlıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla donatılmış olan toplantı odalarımız, verimliliği artırmanın yanı sıra konforlu bir iş ortamı sunar. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, etkinliklerinizin sorunsuz bir şekilde geçmesi için her adımda yanınızda olacaktır.

Bize Ulaşın

Cesars'daki konaklamanızın her açıdan kusursuz olmasını sağlamak için mümkün olan her şekilde size yardımcı olmak için buradayız. Herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya rezervasyon yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Adres: Ilıca Mah. 277 Sok. No:9 Kumköy Mevkii Side, Manavgat/Antalya