Cesars Side & Cesars Belek

Hakkımızda

Cesars Hotels & Resorts olarak siz değerli misafirlerimiz için olağanüstü ve unutulmaz deneyimler yaratmak için kendimizi adadık. Akdeniz kıyısındaki muhteşem konumlarıyla otellerimiz konfor, dinlenme ve maceranın mükemmel karışımını sunuyor.
Otel Seçiniz
Cesars
Giriş
23 Jun 24
Çıkış
30 Jun 24
Misafir Sayısı
Yetişkin:
2
Çocuk:
0
2 Yetişkin

Bizim hikayemiz

Cesars Hotels & Resorts'un hikayesi, nefes kesici Akdeniz kıyılarında iki farklı destinasyona uzanan büyüleyici bir yolculuktur. Hikayemiz, her biri kendine özgü çekiciliğe ve karaktere sahip iki olağanüstü tesisi barındırıyor. Ancak hem Cesars Side hem de Cesars Belek ortak bir noktayı paylaşıyor: Misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya ve unutulmaz deneyimler yaratmaya olan sarsılmaz bağlılığımız. Cesars Hotels & Resorts, hayallerin uçtuğu, anların anılara dönüştüğü, Akdeniz'in doğal güzelliklerinin bu unutulmaz yolculuğunuza renk verdiği yerdir. Hikayemize katılın ve sizin hikayenizin bir parçası olmamıza izin verin.

Mükemmelliğe Bağlılığımız:

Cesars Hotels & Resorts'de mükemmelliğe olan bağlılığımız sarsılmaz. Kendini adamış personelimizin sıcak misafirperverliğinden enfes yemek deneyimlerine, el değmemiş doğaya ve sunduğumuz çok çeşitli aktivitelere kadar konaklamanızın her alanında beklentilerinizin üzerine çıkmaya çalışıyoruz.

Bir Seçenekler Dünyası:

İster romantik bir kaçış, ister aile macerası, kurumsal bir dinlenme veya rüya gibi bir düğün arıyor olun, Cesars Hotels & Resorts özel isteklerinizi karşılayacak bir dünya seçenek sunar. Her biri Akdeniz cennetinin kendilerine özgü parçasını arayan çeşitli gezginleri misafir etmekten gurur duyuyoruz.

Akdeniz'in Doğal Güzelliği

Hem Cesars Side hem de Cesars Belek, Akdeniz'in baş döndürücü doğal güzelliğinin ortasında yer almaktadır. Masmavi sular, yemyeşil bir doğa ve büyüleyici gün batımları, deneyiminizi geliştiren ve her anı gerçekten özel kılan bir fon oluşturur.

Kalıcı Anılar Yaratmak:

Cesars Hotels & Resorts yıllar geçtikçe sayısız anının parçası olma ayrıcalığını yaşadı. Konaklamanızı unutulmaz kılan şeylerin aslında küçük detaylarda gizli olduğunun bilincindeyiz. Hikayemiz misafirlerimizin hikayeleriyle şekilleniyor ve bir sonraki maceranızın bir parçası olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Otellerimiz

Cesars Belek

Cesars Belek

Türkiye’nin büyüleyici manzaralarının ortasında yer alan Cesars Belek, 5 yıldızlı zarafetin ve kültürel etkileşimin simgesi olarak duruyor. Geldiğiniz andan itibaren, zenginlik ve geleneğin kusursuz birleşimi karşısında büyüleneceksiniz. Titizlikle tasarlanmış otelimiz, Türkiye’nin zengin mirasına saygı göstererek, zamansız güzellikte bir sığınak sunuyor.
Cesars Side

Cesars Side

Büyüleyici bir Türk kaçamağı hayalinizin gerçeğe dönüştüğü Cesars Side’ye hoş geldiniz. Nefes kesen Türk Rivierası’nda yer alan 5 yıldızlı vahamız, duyularınızı canlandırmayı vaat eden benzersiz bir deneyim sunan, lüks ve huzur dolu bir cennettir.

Bize Ulaşın

Cesars'daki konaklamanızın her açıdan olağanüstü olmasını sağlamak için mümkün olan her şekilde size yardımcı olmak için buradayız. Herhangi bir sorunuz varsa, daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya rezervasyon yaptırmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Adres: Ilıca Mah. 277 Sok. No:9 Kumköy Mevkii Side, Manavgat, Antalya