Antalya
17:27
AKTİVİTE & HİZMET

KARA SPORLARI

Otelimizde, tenis kortu, dart, masa tenisi, plaj voleybolu ve futbolu, ile faal tatilinizi geçireceksiniz,ayrıca oyun salonu, su kaydırakları ve bilardo bulunmaktadır.

SU SPORLARI

Akdeniz’in mavi sularında, tüm motorlu ve motorsuz su sporlarının (kano, bot,  jet ski, paraşüt, banana, v.b.) keyfine varacaksınız.
Not : Su Sporları Otel bünyesinde değildir, sahil de ( BAĞIMSIZDIR )

ANİMASYON

14:30 / 17:00 saatleri arasında gündüz Spor ve eğlence aktiviteleri ile misafirlerimize güzel vakit geçirmeleri için imkanlar sunmaktadır.

Gün içi eğlence aktiviteleri :

Haftanın yedi günü, havuz oyunları, haftanın belirli günleri, Play voleybolu, sabah jimlastiği, su jimlastiği dart,Havalı tüfek, mini futbol, step aerobic, zumba, mini golf crazy basket ve benzeri gündüz aktiviteleri yapılmaktadır.

Akşam ve gece eğlence aktiviteleri :

Her 14 günde bir Türk gecelerimiz ve gala gecelerimiz düzenlenmekte olup ayrıca misafirler arası yarışmalar,comedia showları,Akrobasi dans gösterileri, ateş ve yoga showları ile beraber, haftanın yine belirli günlerinde Cesars özel partileri düzenlenmektedir.
Gecenin ilerleyen saatleri 23:30 – 02:00 saatleri arası ücretsiz disco girişi ve içki imkanları ile eğlence devam etmektedir.

Çocuk kulubü :

04 ila 09 yaş aralığı için 10:00 – 12:30 ve 14:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz, ayrıca çocuklarımız için gündüz aktiviteleri içerisinde haftanın her günü ( Sabah jimlastiği, dart,mini golf,bowling,mini basket ) yer almaktadır.

Çocuk partileri :

Kek, Pasta kendin yap partisi, korsan günü, kızıl derili, yüz boyama, el becerileri, ayrıca sahilde muz turu, ile çocukların eğlencelerini çeşitlendirmekteyiz.

Çocuklar için extra ( ücretli ) olarak yapılan aktiviteler :

Kum boyama, tişört boyama, çanta boyama, ücretli aktiviteler arasındadır.

MİNİ CLUB

4–9 yaş çocuklara hizmet vermektedir.
Foto Galeri