Mini Club

ZOO

Animasyon

Kara Sporları

Su Sporları

WONDERLAND ÇOCUK KULÜBÜ

 

Wonderland Mini Club’da 02-12 yaş grubu çocuklar için görev bulunan eğitimli animasyon personellerimiz, gün boyunca çocuklarınızın güzel vakit geçirmesi ve doyasıya eğlenmesi için sizlere yardımcı olacaktır. 2011 yılında yenilenmiş olan Mini Club’de çocuklar için hazırlanmış olan özel disko ve çocuk showları akşam saatlerinde sunulmaktadır.

 

Uyku Evi

Oyun Evi

Aktivite Evi

Sinema ve TV Evi

Çocuk Restaurantı

Çocuk Barı

Çocuk Anfitiyatro

2 Kaydıraklı Çocuk Havuzu

Açık Alan Oyun Yeri

Mini Futbol

Mini Basketbol

Mini Golf

Elektronik oyuncak evi

 

İle çocuklarınızın hiç sıkılmayacağı, eğlenceli ve neşeli vakit geçirmeleri sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra ‘’Teenager Club’’ 12-16 yaş gençlere hitap edecek şekilde sahilde yer almaktadır.

EĞLENCE & SPOR AKTİVİTELERİ

 

Fitness Salonu, Aletli jimnastik, Plates,  Shuffle Board, Sahil Oyunları, Havuz Oyunları, Sabah Jimnastiği, Yoga, Joging (Otel koşu turu), Su topu, Su basketbolu, Su Jimnastiği, Sahil Plaj Voleybolu, Plaj Futbolu, Oyun Salonu, Step Aerobic, Dance Aerobic, Boccia, Dans Kursları, Basketbol, Günlük Turnuvalar, Açık Alan Satranç, Tavla, Masa Tenisi, Dart, Mini Golf, Karaoke, Okculuk, Havalı Tüfek.

 

Ayrıca haftanın her günü, havuz başında, plajda profesyonel animasyon ekibi ile gün içi aktivitelerle, çeşitli yarışmalara katılabilirsiniz. Otelimizde harika bir Akdeniz akşamında, Roma Tiyatrosu şeklinde yapılmış antik tiyatro sahnesinde profesyonel dans, akrobasi ve katılabileceğiniz yarışma imkanları sunmaktadır.

KARA SPORLARI

 

Otelimizde, tenis kortu, dart, masa tenisi, plaj voleybolu ve futbolu  ile faal tatilinizi geçireceksiniz. Ayrıca oyun salonu ve su kaydırakları bulunmaktadır.

 

TENİS

Tenis akademimizde, Uluslar arası standartlara sahip 7 adet toprak kortumuzla hizmet vermekteyiz. Kortlarımızda 1 adet 500 kişilik ve 1 adet 250 kişilik seyirci tribünlerimiz mevcuttur. Kortlarımız yerel veya uluslar arası düzeyde yapılacak olan tüm müsabakalar için standartlara uygundur. Ayrıca, deneyimli yerli ve yabancı tenis hocalarımızdan her yaş düzeyi ve her seviye için ders alma olanağı sunmaktayız.

 

Akdeniz mavi sularında, tüm motorlu ve motorsuz su sporlarının keyfine varacaksınız.

 

Kano,

Deniz bisikleti,

Rüzgar sörfü

Jet ski,

Paraşüt,

Banana,

Yelkenli ve Katamaran (Özel Lisansı ile),

Dalgıçlık okulu

E-mail : sales@cesars.com.tr

Haupt Page
Zimmer
Essen & Trinken Aktivitäten Serviceleistungen Tagungsräume Vip Services